Jesteśmy firmą eventową z 20-letnim doświadczeniem!

Istniejemy od ponad 20 lat. Realizowaliśmy eventy dla niewielkich, rodzinnych firm ale także kilkudniowe imprezy dla międzynarodowych korporacji. Niezależnie od skali w jakiej pracujemy staramy się być na 100% oddani pomysłowi. Wykorzystujemy swoje niezbywalne doświadczenie, ale też mocno się rozwijamy – śledzimy trendy branży MICE, zarówno na polskich jak i zagranicznych rynkach. Jesteśmy otwarci, nie boimy się wyzwań i pewnie dlatego stale idziemy do przodu!

Wielu spośród naszych klientów docenia nas za dużą elastyczność, umiejętność dostosowywania się do trudnych sytuacji i za szybką, acz skuteczną umiejętność rozwiązywania problemów. Potrafimy doskonale planować, myśleć kreatywnie ale także improwizować. Potrafimy się dostosować do potrzeb każdej grupy docelowej. Zawsze realizujemy nasze projekty na 100%. Piszemy scenariusze, projektujemy oprawę wizualną wydarzeń, animujemy, zajmujemy się logistyką, ale też sprzątamy czy pakujemy paczki. Zawsze z tą samą starannością.

Najważniejsi są dla nas ludzie. Dlatego zawsze dobieramy zespół do określonego zadania. Tworzymy drużynę specjalistów, pasjonatów, ciekawych osobowości – ludzi którzy potrafią słuchać innych ale też siebie nawzajem. Dbamy o relacje z naszymi klientami, często budujemy wieloletnie przyjaźnie. Wiemy, że w dobrej atmosferze i w gronie zaufanych ludzi łatwiej dochodzi się do celu.

Nasz zespół

Łukasz Katana

Instruktor narciarstwa

Szymon Twardak

Instruktor snowboardu

Szymon Brzozowski

Kierownik Szkoły

Radek Kulig

Instruktor narciarstwa

Maja Mańkowska

CEO

Krzysiek Sobczyk

Instruktor narciarstwa

Jessica Contreras

Instruktor w przedszkolu

chcesz jeździć na nartach?

Umów się z nami na szkolenie